1. Our Clergy

 

 
1964 - 1969 Frederick Massey Priest in Charge Rev Frederick Massey
1969 - 1974 Derek Tansill Vicar Rev Derek Tansill
1974 - 1983 Roy Goodchild Vicar Rev Roy Goodchild
1983 - 1991 Ronald Chatwin Vicar
1992 - 2000 Andrew Mayes Vicar Rev Andrew Mayes
2002 - 2014 George Butterworth Vicar Rev George Butterworth

 

 

2016  -             Simon James Horton     Priest in Charge      Father Jim                        

 

 

 

 

 

 

                           


History
Webpage icon 2. Overview
Webpage icon 3. The 1940s
Webpage icon 4. Early 1950s
Webpage icon 5. Late 1950s
Webpage icon 6. Early 1960s
Webpage icon 7. Late 1960s
Webpage icon 8. 1970s
Printer Printable Version